Podsumowanie wyjazdu z ProFi Fitness School - Zator 2019

Raz w roku szkoleniowcy ProFi Fitness School zjeżdżają się w jedno miejsce, aby wymienić doświadczenia, wziąć udział w szkoleniach, wyciągnąć wnioski z zeszłego roku, zapoznać się z planem na przyszły rok szkoleniowy, zweryfikować wiedzę oraz postępy – egzaminem dla instruktorów fitness i PT oraz zintegrować się. Jest to również szansa dla nowicjuszy, którzy mają okazję spędzić jeden dzień przyglądając się pracy całego zespołu.

 

 

 

WILD CAMP/SZKOLENIA/BLACKROLL POLSKA/ TRENER W SOCIAL MEDIA

 

Tym razem cała kadra spotkała się w Zatorze. Przez dwa dni korzystaliśmy z uroków i wszelkich dogodności w Western Camp. Do naszej dyspozycji były domki, kino plenerowe, boisko, palenisko, restauracja oraz sala wykładowa. Pierwszy dzień rozpoczął się szkoleniem trenerów i instruktorów osobno. Master Trainer Michał Dachowski – Blackroll Polska przypomniał nam fenomen rolowania oraz pokazał nowe propozycje ćwiczeń od stopy po kość potyliczną. Kolejny wykład był równie ciekawy, ale okazał się sporym wyzwaniem. Jerzy Ziętkowski – mówca i trener przedstawił nam techniki prezentacji w Social Media. Nagranie 30 sekundowej reklamy okazało się nie lada wyzwaniem, co dopiero 2 minutowe… Wszystko na bieżąco zostało wyświetlone i omówione. Warsztaty trwały do godzin wieczornych z przerwą na obiad.

 

 

 

 

ZATOR/EGZAMIN/FEEDBACK/IDZIE NOWE!/ENERGYLANDIA

 

Kolejny dzień rozpoczął się równie intensywnie o 8:30 rano 2 godzinnym egzaminem dla trenerów personalnych. Następnie analizą ubiegłego roku, każdy ze szkoleniowców otrzymał również feedback na podstawie ocen kursantów, których mieliśmy okazję szkolić. Niesamowicie cenne i motywujące, był ogrom pozytywnych opinii, które szkoła zebrała w ciągu tego roku. Jednak dowiedzieliśmy się również, nad czym możemy popracować, aby wyjść naszym kursantom na przeciw. Zapowiada się ekscytujący rok, bogaty w nową ofertę oraz z pewnymi udoskonaleniami.

 

Pod koniec drugiego dnia całym teamem wybraliśmy się do Energylandii zawalczyć wspólnie z naszymi słabościami. Gdyby nie wsparcie kolegów i cudowną energią szefowej Izabeli Alvarez, pewnie połowa z nas by odpuściła. Park rozrywki okazał się strzałem w dziesiątkę! Mnóstwo atrakcji, niezapomnianych wrażeń oraz spora dawka adrenaliny. Dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem.

 

PODSUMOWANIE/WYRÓŻNIENIA/NAGRODY

 

Dwa dni wspólnej nauki, spotkań, rozmów i zabawy zbyt szybko minęły. Ilość snu ograniczona, za to wyjechaliśmy z dużą dawką motywacji do dalszych działań. Dla mnie ten wyjazd był szczególnie ważny. Rok współpracy z ProFi minął bardzo szybko. Cudownie było widzieć swoje postępy na przestrzeni tych miesięcy, chociaż nie było łatwo. Praca szkoleniowca wymaga niesamowicie dużo pracy nad sobą, komunikacją, rozwoju interpersonalnego szczególnie kompetencji miękkich oraz wiedzy. Początki bywają trudne, jednak jest to jedno z najlepszych doświadczeń w przeciągu tego czasu. Jestem dumna, że program KSZTAŁTOWANIE POŚLADKÓW cieszy się takim zainteresowaniem. Osobiście, to dla mnie duży sukces. Na przestrzeni lat mogłam zebrać doświadczenie, które zaowocowało – jak to mówi większość moich kursantów – jednym z lepszych szkoleń na jakim byli. Cieszy mnie, że kilkumiesięczna praca nad programem oraz skryptem przynoszą taki pozytywny odzew.

 

 

 

 

Miałam przyjemność odebrać nagrodę za całość pracy jaką włożyłam w przeciągu tego roku. Znaleźć się w Top 3 najprężniej działających szkoleniowców ProFi to ogromne wyróżnienie. Literaturę obiecuję pochłonąć w całości, sprzęt elektroniczny – słuchawki Sony oraz zegarek TomTom Touch Cardio będą towarzyszyć mi podczas treningów, a wyjazd do Bukowiny, do Willi Silene oczywiście nie mogę się doczekać.

 

 

 

PODZIĘKOWANIA

 

Podziękowania kieruję do całego „back office”, bez których nas – szkoleniowców by nie było. Gdyby nie organizacja szkoleń i kontakt z naszymi kursantami. Michalina, Paulina, Grażyna, Dagmara oraz Anna.

 

Dziękuję całej familii ProFi oraz osobie bez której nie byłoby nas – Izabela Alvarez, która niezmiennie pracuje nad naszym rozwojem i idzie za wizją Międzynarodowej Akademii na najwyższym poziomie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój komentarz:

Twoje imię: