O mnie

Ze sportem związana jestem od 3 roku życia. Pierwszym sportem jakiego doświadczyłam był sport rodzinny – narciarstwo. Moja rodzina ma góralskie korzenie. Jako nastolatka całą uwagę skupiałam na nauce tańca. Brałam udział w warsztatach tanecznych u najlepszych instruktorów z Polski i ze świata organizowanych m.in. przez Egurrola Dance Studio. Tańczyłam hip-hop, dancehall, reggae, jazz, wacking, funky, sambę oraz zgłębiała technikę baletową w L’Art de la Dance. Przez kilka lat tańczyłam w formacjach tanecznych m.in. Tamtamitutu (półfinał Mam Talent taniec afro w bodypaiting) oraz Sambaxe (samba brazylijska). Kolejnym krokiem w mojej karierze był ukończony kurs – oczywiście za namową taty – i zdobycie tytułu Instruktora Rekreacji Ruchowej spec. narciarstwo zjazdowe nadanego przez Ministra Sportu i Turystyki. Ponadto kilka lat pracowałam jako instruktor Zumby i Booiaka. Pracowałam również jako Manager szkoły tańca i fitness w Wieliczce oraz jako Account Manager w najbardziej elitarnej na tamte czasy szkole Trenerów Personalnych w Polsce. Tam też ukończyłam kurs trenera personalnego z wyróżnieniem.

Zafascynowana kulturystyką oraz bodybuilding postanowiłam spróbować swoich sił w Debiutach Kulturystycznych w kategorii Bikini Fitness 2015 pod okiem trenera kadry narodowej w kulturystyce Pana Bogdana Szczotki. W 2016 roku stanęłam na scenie nie raz reprezentując najlepszy klub w Polsce Olimp Zabrze oraz niezastąpionego Jerzego Szymańskiego. Pod opiekę również wziął mnie Rafał Baran – człowiek z ogromną wiedzą i sukcesami swoich zawodników oraz piłkarzy – z którym wywalczyłam finał i tymsamym wpisałam się w TOP 10 najlepszych zawodniczek Bikini Fitness w Polsce na Mistrzostwach Polski. Było to spełnieniem moich marzeń oraz ogromne doświadczenie, które dało mi kopa motywacyjnego do założenia własnego studia fitness w Wieliczce. Było to miejsce z pasją i rodzinną atmosferą oraz fenomenalną kadrą. W 2018 roku opracowałam innowacyjny program Grupa Wsparcia – trening personalny w kameralnej grupie. Każda z edycji kończy się dla uczestników i dla mnie ogromnym sukcesem. Jestem autorką ogólnopolskiego programu standaryzacji pracy trenerów personalnych dla All For Body mający na celu ułatwienie pracy trenara z podopiecznym oraz podniesienia jakości usług i sprzedaży. Ponadto jestem autorką cyklu wspisów #FitFoodLover na mieście, które wskazują restauracje, które mają w swojej ofercie  śniadania białkowo-tłuszczowe. Rekomenduje te z nich, które moim zdaniem – pasjonatki jedzenia – są godne uwagi dla moich podopiecznych i osób, które dbają o siebie. Tymsamym tworzę Fit Mapę Krakowa. Wyłapuje nowinki na rynku fitness – żywieniowym i treningowym, ale także przeglądając półki skepowe oraz targi fitness. Jestem Medium pomiędzy tym co nowe/zdrowe/praktyczne, a często osobami zapracowanymi, które chcą żyć zdrowo, ale mają problem z organizacją i wyrobieniem nawyków.

Na co dzień prowadzę osoby indywidualnie, pomagając im osiągnąc zamierzone cele i pokazać odpowiednią drogę, dostosowaną do ich potrzeb oraz możliwości. Wskazuje im drogę i pomagam wyrobić zdrowe nawyki, ale nie takie na chwile. Pomagam przede wszystkim kobietom, które chcą stałych i zdrowych zmian w swoim życiu – fizycznie i mentalnie, jak same twierdzą: „bo zaszło to wszystko za daleko…”, ale również kobietom chcących wrócić do formy z przed ciąży czy które chcą popracować nad swoimi dotychcasowymi wynikami lub techniką wykonywanych ćwiczeń. Ponadto pracuję z osobami młodymi nakierowanymi na zdrowy styl zycia i poprawość wykonywania ćwiczeń. Wyciągam rękę do osób starszych, których celem jest lepsze samopoczuci, poprawa wyników badań czy powrót do formy po rehabilitacji. Pomagam zrozumieć, że trening to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Kładę ogromny nacisk na dostosowanie planu pod potrzeby moich podopiecznych. Przez pierwsze 3 miesiące doprowadzamy do perfekcji plan treningowy i żywieniowy, budujemy pewność siebie oraz odpowiednie nawyki. Jestem zwolennikiem współpracy długofalowej zbudowanej na ralacji i wzajemnym zaufaniu. Dzięki tak indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na przeszkody, które napotykają na swojej drodze. Ponadto jestem podporą i doradcą w okresach kryzysu czy gorszych okresów. Nadaje nowy sens i nie pozwalam oglądać się za siebie.

Dzięki mojemu doświadczeniu, pokazuję w zdrowy sposób jak osiagnąć wymarzoną sylwetkę na zawsze. Współpraca ze mną to odpowiednio dopracowany trening bez marnowania czasu. Robię to, ponieważ chce pokazać, że trening to coś więcej niż odliczanie gramatury i przymus. Sama kiedyś żyłam i trenowałam bardzo restrykcyjnie z lepszym i gorszym skutkiem. Zaliczałam wzloty i upadki. Doświadczyłam poczucia frustracji treningiem, dietą i braku motywacji oraz poczucia beznadziei. Przede wszystkim chcę pokazać, że pracą i dobrą organizacją da się wygospodarować czas na trening, że ćwiczenia to coś więcej – mają ogromny wpływ na nasza sylwetkę, ale również lepsze wyniki w pracy. Trening to nie tylko nudne ćwiczenia, to też budowanie czy umacnianianie często siebie od nowa. Chciałabym pokazać, że jedną z ważniejszych ról treningu jest złapanie balansu w życiu codziennym. Dla moich podopiecznych chcę być wsparciem, przyjacielem do którego zawsze moga się zwrócić, „katem” który zmotuwuje do działania kiedy trzeba i osobą z którą po prostu można wyskoczyć na kawę czy dobre śniadanie :).

Dziękuję, że dotarłeś do końca tego opisu, a jeśli w jakikolwiek sposób mogę Ci pomóc, zapraszam do kontaktu.