Partnerzy wyjazdu treningowo-regeneracyjnego do Hafjell

Miło mi przedstawić Ci Partnerów wyjazdu treningowo-regeneracyjnego do Hafjell. Poniżej znajdziesz opisy głównych marek, które przekazały prezenty dla uczestników wyjazdu. Zapraszam do lektury! A jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, to odwiedź strony internetowe Partnerów – linki znajdziesz poniżej.

 

1. FLOWERS & ART ATELIERhttps://www.flowersandart.no/

 

Ręcznie robione świece sojowe powstają specjalnie dla osób, które chcą promować świadome używanie naturalnych produktów, które w naturalny sposób poprawiają jakość życia i poprawiają samopoczucie.

 

To produkty dla wszystkich, którym zależy na zdrowiu, swoich bliskich i zdrowym środowisku. Wosk sojowy jest wytwarzany z oleju sojowego, co czyni go naturalnym surowcem ze źródła odnawialnego.

 

Tego typu świece są nietoksyczne, więc można zapomnieć o bólach głowy i po prostu odpocząć przy nich po ciężkim dniu.

 

Ogromną zaletą wosku sojowego jest niska temperatura topnienia, dzięki czemu można go stosować od razu po roztopieniu na skórze (ręce) lub do masażu ciała.

 

Kolejną zaletą jest to, że świeca sojowa pali się o 50% dłużej niż świeca parafinowa.

 

Świeca ta nie wytwarza sadzy i związków rakotwórczych, które można zaobserwować przy świecach parafinowych.

 

Weganie od razu zakochali się w wosku sojowym, ponieważ nie zawierają one substancji pochodzenia zwierzęcego. Są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dla osób cierpiących na astmę i różne alergie.

 

To, jak czujemy się w domu, można bezpośrednio przełożyć na to, jak czujemy się w życiu, dlatego trzeba zadbać o to, aby nasze wnętrza były harmonijne, pełne spokoju i czułości, a jednocześnie dawały poczucie wolności i energii!

 

2. NO BASIC SHADES – https://www.nobasicshades.com/

 

Twórcy marki zawsze szukali idealnych odcieni (shades 😉 ) do stroju i okazji. Ale nigdy nie znaleźli takich, których szukali, ani nawet zadowalającego asortymentu w jednym miejscu, więc zrobili coś z tym i stworzyli NO BASIC SHADES. Zależało im, aby pełna gama okularów, w różnych kolorach i różnorodności kształtów była łatwa do znalezienia, dostępna w jednym miejscu dla każdego, a także w przystępnej cenie. Każdy model jest przez nich dokładnie sprawdzany pod względem rozmiaru, jakości i kształtu, aby pasowały do większej liczby odbiorców.

 

Ich opakowania są również w 99% wolne od plastiku, ponieważ poważnie podchodzą do problemów naszej Matki Ziemi.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz:

Twoje imię: