PLAN OBOZU HOLI BODY CAMP 17-19.09 HAFJELL - olimpijska wioska

HAFJELL – NASZA OLIMPIJSKA MIEJSCÓWKA

Już 17ego września zaczynamy HOLI BODY CAMP czyli 3 – dniowy wyjazd TRENINGOWO-REGENERACYNY do Hafjell – wsi i ośrodka narciarskiego w Norwegii, w gminie Øyer w okolicy Oppland. Hafjell był gospodarzem technicznych zawodów w narciarstwie alpejskim (slalom gigant i slalom) na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1994 r. Natomiast Hafjell Bike Park jest znany jako najlepszy Bike Park do jazdy zjazdowej w Norwegii, a niektóre trasy rowerowe mają pionowy spadek 830 m, różnią się poziomem trudności ze skokami i dropami dla „orzechowych kulek” i łatwiejszymi liniami dla początkujących.

 

OŚRODEK

Zatrzymujemy się z Scandic Hotel. Ten hotel oferuje bezpłatny wstęp do sauny i basenu. Posiada też sporą siłownię i ściankę wspinaczkową. Da się odczuć, że został wybudowany w duchu olimpijskim. Do dyspozycji Gości są pokoje z bezpłatnym WiFi. W promieniu 1 km od obiektu, w centrum alpejskim Hafjell, panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego w trakcie zimy.

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizor i obejmują prywatną łazienkę. Z niektórych pokoi roztacza się widok na góry, a w niektórych wiszą typowe hamaki.

Pozostałe udogodnienia obejmuje centrum fitness, którym będziemy mieć Crosstraining- trening stacyjny.

W rankingu hotel dostaje 8,3 na 10,00.

Słynie ze wspaniałych śniadań, które będziemy miały okazję wypróbować.

PLAN WYJAZDU

W programie mamy przewidziane:

REGULAMIN

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój komentarz:

Twoje imię: