Współpraca

Skoro zaglądasz do tej zakładki, to znaczy, że jest szansa na współpracę! Cieszę i zachęcam: napisz do mnie!

Moja działalność skupia się wokół zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i treningów, ale nie ogranicza się tylko do tego. Propaguję eventy, hotele, dobre i zdrowe jedzenie, restauracje, dbanie o swoją kobiecość, lifestyle, zdrowe nawyki, samoakceptację i samoświadomość, łapanie balansu w życiu, pewności siebie i rozwój osobistym, poprawę jakości życia. Na pewno znajdzie się miejsce na to, aby z korzyścią dla obu stron nawiązać owocną współpracę.

Od lat współpracuje z markami, chętnie angażuję się w ciekawe projekty, które mogą zainteresować moich czytelników i obserwatorów. Jestem otwarta na różne formy kreatywnej współpracy, która będzie korzystna dla obu stron oraz skuteczna dla planującej działania marki. Mam duże doświadczenie we współpracach marketingowych.  Dlatego zawsze do wszystkich projektów podchodzę z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i punktualnością. Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie i indywidualnie przygotowujemy plan skutecznej komunikacji.

Współpracę możemy zrealizować na polu:
SPORT aktywności, eventy, warsztaty
TRAVEL – miejsca godne uwagi, Hotele, Siłownie, Spa
FOOD – restauracje godne uwagi, konsultacje restauracyjne, kreowanie przepisów
BEAUTY – miejsca godne uwagi, zabiegi
MODELING – sesji zdjęciowe od Fit po biznesowe
FIT PEREŁKI – produkty godne uwagi, nowości
TV reklama, prezenter, gość, ekspert

Pod tym kątem przygotuję:

  • recenzję
  • testy i recenzje produktów i usług
  • długookresowa współpraca, patronat
  • przeprowadzenie konkursu
  • sesję zdjęciową, przygotowanie infografiki, panoramy 360
  • relację z eventu,wycieczki, wydarzeń (wyjazdy sponsorowane)
  • autorski artykuł sponsorowany
  • artykuł na Twojej stronie/firmowym blogu
  • filmik na moim kanale You Tube
  • niestandardowe formy reklamy – jestem otwarta na inne propozycje

Nie pracuję wyłącznie dla pieniędzy, ponieważ uważam, że należy wspierać wartościowe akcje. Jednak wspieram tylko jakościowe produkty, usługi, miejsca, eventy propagujące rekreację i zdrowie, które uznam za godne uwagi na tle konkurencji i są zgodne z moimi wartościami. Współpracę podejmuję po wnikliwym zapoznaniu się z propozycją, produktem, projektem.

Przy postach sponsorowanych piszę recenzję po ustaleniu punktów godnych uwagi i biorę pod uwagę aspekty ważne dla firmy. Jednak nie piszę recenzji pod wyznaczniki sponsora. Bazuję na swoim mocnych stronach – wiedzy, wartościach, profesjonalizmie, szczerości i charyzmie.

Wszystkie wpisy na moim blogu są mojego autorstwa, jak i większość zdjęć. Jeżeli coś kopiujesz proszę oznacz mnie odpowiednio oraz podaj źródło do strony.

Kim są moi czytelnicy?
Moi czytelnicy są zainteresowani tematyką treningu, diety, żywienia, zdrowego stylu życia, gdzie można zjeść zdrowo na mieście, jakie miejsca są godne zobaczenia, nowinkami żywieniowymi i fitnessowymi, osobami z branży, nawyków, rozwoju osobistego, kwestiami związanymi z pewnością siebie i dbaniem o siebie na poziomie ciała i duszy, osoby lubiące podróże, dobre restauracje i hotele.

Według Google Analytics są to głównie osoby w wieku 23-35 oraz 35-44 i to bezpośrednio odpowiada także grupie uczestników moich szkoleń i wystąpień.